2017

7.11.2017 od 17.00 hodin LISTOVÁNÍ s hercem Lukášem Hejlíkem - Kniha Fredrika Backmana - Co by můj syn měl vědět o světě

Opět další skvělé Listování! Galerie znovu plná. Lukáš Hejlík odvedl skvělou práci. Vynikající a dojemné, ale především plné vtipných komentářů a postřehů. Fredrik Backman zase jednou napsal něco naprosto úžasného a pozoruhodného. Po skončení následoval prodej knih od Fredrika Backmana a Lukáš je všem zájemcům podepsal.Co nás moc potěšilo, přišlo několik účastníků, kteří ještě u nás na žádné akci nebyli a ani nevěděli, že se tady něco takového dělá. A to byli z Malšic. Máme radost, že se o našich akcích mezi lidmi mluví, a tím se zvyšuje návštěvnost. A právě proto to pro Vás děláme. Nemusíte za kulturou jezdit daleko, dojdete pár kroků do knihovny a každý měsíc je zde nějaká zajímavá akce. Můžete se těšit na jaře 2018 zase na další Listování.

foto1  foto2  foto3  foto4  foto5  foto6  foto7  foto8  foto9  foto10  foto11

***********